Raefoto OÜ ...

Raefoto sündis siia maailma toomingate õitsemise aegu aastal 1994. Hälli juures olid vennad Jüri ja Vadim Vlassov, kelle kireks ja kutsumuseks, nagu firma nimigi ütleb, on fotograafia. Asukoht Raekülas annab nimele olulise geograafilise lisa, samas- ka raehärrad on teretulnud. 

Aastatega on firma arenenud küll suuremaks, küll väiksemaks aga põhitegevus on jäänud samaks. On viljeldud erinevaid suundi ja tegeldud kõigega, mis mahub nimetuse fotograafia alla. Meil on võimekust mõista aja nõudeid, suundumuste muutumist ja vajaduste teisenemist.

Oleme need, kes mõistavad paberliku foto erilisust ja aegumatust. Tahame jätta jälje Teie mällu ja albumitesse. Tegeleme ka fotoalaste teadmiste ja kogemuste edasiandmisega, seega fotokoolitusega oma ruumides Merimetsa 53, Pärnus.

Raefoto on aastatega investeerinud profitehnikasse ja astunud kindlalt 21. sajandisse. Praegune klassikaline digitaalne labor võimaldab kohapeal valmistada pilte suuruseni kuni 21x30,5 cm. Sellest suuremad formaadid on lahendatavad teiste olemasolevate seadmete abil.