Lõpualbumid on suurepärane moodus jäädvustada mälestus läbitud õpingutest, koosoldud aastatest, õpetajatest. Aastate jooksul oleme albumeid arendanud ikka selles suunas, mis tellijatele on meeldinud. Praeguseks on välja kujunenud üsna hea lahendus.

Kuidas albumi materjali kogumine välja näeb.

Fotograaf tuleb kooli, kus pildistatakse igast õpilasest ja õpetajast 5-6 klõpsu, mille hulgast igaüks valib välja talle sobiva.

albumiportreeÕpilased saavad pildile kirje oma nime ja sünnipäevaga,

õpetajaÕpetajad kirje õppeaine nimetusega.

Sünnipäevade meeldetuletamise võimalus hilisemas elus võib vägagi vajalikuks osutuda. Näiteks, ennem klassi kokkutulekut meelde tuletada, millal on kellelgi sünnipäev ja seda vajalikul moel meeles pidada. Samas võib pildile lisada mingi muu lühikese sõnumi.

Lõpualbumite kujundamisel osalevad õpilased ja Raefoto aktiivselt, see tähendab, et õpilased valivad üldise kujunduse elemendid nagu taust, piltide kuju ja asetus. Meie omaltpoolt valime sobivad raamid piltidele, tektsti kujunduse ja üldise värvilahenduse. Peale selle tegevuse lõppu vaatavad õpilased tehtud töö üle, kontrollivad nimed, sünnipäevad ja muud tekstid toimetaja pilguga üle ning annavad pildile heakskiidu.

Lõpualbumisse on võimalik lisada vahelehena lisaks ka paralleelklassi(de) pilt.

Kõige tähtsam viimasena. Lõpualbumi kaaned on kaetud kunstnahaga ja nende värvi saab valida.

Kaantele pressitakse fooliumtrükis kuldse või hõbedase kirjaga kooli logo.

 

Kui tekkis huvi lõpualbumite vastu, võta meiega ühendust e-maili aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lõpualbum näeb valmiskujul välja selline.

album

 

Järgnevalt mõned näited tehtud töödest.

 

Valik taustu albumite kujundamiseks.